2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 4


 

Nasi partnerzy:

Na zakończenie mających miejsce w ciągu całego tygodnia wigilijnych spotkań klasowych w piątek, 21 grudnia, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły spotkali się na małej sali gimnastycznej, by podzielić się opłatkiem i wspólnie zaśpiewać kolędy. 

Szkolny zespół wokalny pod kierunkiem pana Sławomira Oniska oraz grupa młodzieży przygotowana przez panią Agnieszkę Jabłonowską zaprezentowali pełen głębokiej refleksji i nastroju montaż słowno-muzyczny, który dopełnił charakteru tego wyjątkowego spotkania. 

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.