1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Nauka nie ma żadnej ojczyzny, gdyż wiedza ludzka obejmuje cały świat.
Ludwik Pasteur


 

Nasi partnerzy:

W dniu 12 grudnia w Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku miała miejsce bardzo ważna uroczystość. Najlepsi uczniowie ze wszystkich szkół Województwa Podlaskiego zostali zaproszeni wraz z dyrektorami szkół w związku z otrzymaniem Stypendium Premier Rzeczpospolitej Polskiej. Tegorocznym laureatem reprezentującym Zespół Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach  jest uczeń klasy drugiej w zawodzie technik elektryk Tomasz Hołowienko.

Impreza organizowana był przez Polskiego Kuratora Oświaty, w związku z czym pamiątkowe dyplomy wręczała prymusom p. Kurator Beata Pietruszka w towarzystwie p. Wojewody Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego. Na zdjęciach Tomek  trzyma dyplom z podpisem Mateusza Morawieckiego -premiera RP.  Oprócz tego, że Tomek jest bardzo dobrym uczniem,  interesuje się sportem, gra w szkolnej drużynie koszykówki i właśnie rozpoczął kurs na prawo jazdy. Jesteśmy jako szkoła bardzo z niego dumni i życzymy Tomaszowi powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach.      

Info zsm 

                                  

                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 


 

Odwiedza nas 141 gości oraz 0 użytkowników.