2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 4


 

Nasi partnerzy:

W dniu 12 grudnia w Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku miała miejsce bardzo ważna uroczystość. Najlepsi uczniowie ze wszystkich szkół Województwa Podlaskiego zostali zaproszeni wraz z dyrektorami szkół w związku z otrzymaniem Stypendium Premier Rzeczpospolitej Polskiej. Tegorocznym laureatem reprezentującym Zespół Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach  jest uczeń klasy drugiej w zawodzie technik elektryk Tomasz Hołowienko.

Impreza organizowana był przez Polskiego Kuratora Oświaty, w związku z czym pamiątkowe dyplomy wręczała prymusom p. Kurator Beata Pietruszka w towarzystwie p. Wojewody Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego. Na zdjęciach Tomek  trzyma dyplom z podpisem Mateusza Morawieckiego -premiera RP.  Oprócz tego, że Tomek jest bardzo dobrym uczniem,  interesuje się sportem, gra w szkolnej drużynie koszykówki i właśnie rozpoczął kurs na prawo jazdy. Jesteśmy jako szkoła bardzo z niego dumni i życzymy Tomaszowi powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach.      

Info zsm 

                                  

                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 


 

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.