2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 4


 

Nasi partnerzy:

Realizowany przez Komendę Wojewódzką Policji projekt Twoje życie- Twój Wybór, w którym  udział wzięli uczniowie naszej szkoły, został podsumowany w Łapach w dniu  10.12. 2018r. w Inkubatorze Przedsiębiorczości. Celem programu jest uświadomienie  młodym ludziom  niebezpieczeństw związanych z sięganiem po dopalacze i inne substancje psychoaktywne. Realizacja projektu polegała na odbyciu serii szkoleń prowadzonych przez przygotowanych pracowników policji, które odbyły się w szkołach podczas spotkań z uczniami oraz z rodzicami.

Młodzież mogła wziąć udział  w konkursie plastycznym na logo akcji i projektu.  Opracowanie oprawy plastycznej było bardzo inspirującym i ciekawym  przedsięwzięciem, ponieważ już samo przemyślenie rozwiązania graficznego akcji mobilizowało do użycia obrazowych i wyrazistych sposobów przekazu, mających później trafić do odbiorców i  odpowiednio na nich oddziaływać.

W spotkaniu zorganizowanym w Łapach wzięli udział przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji, Burmistrz Łap p. Krzysztof Gołaszewski oraz pracownik biura Zarzadzania Kryzysowego UM w Łapach. Na spotkanie oraz wystawę prac konkursowych zostali zaproszeni wszyscy dyrektorzy szkół z tereny gminy Łapy.   

 

                                                                                                                                          Info-zsm

 


 

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.