"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy

30 listopada przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali szereg zabaw Andrzejkowych. Uczniowie i nauczyciele mieli okazję sprawdzić, co czeka ich w przyszłości: bogactwo czy szczęście w miłości. Mogli również poznać imię przyszłej wybranki lub wybranka serca.

Zaskakującą wizję przyszłości przekazywał uczniom wróżbita Grzegorz J. To tylko przykłady zabaw, które cieszyły się dużym powodzeniem. Szkolne Andrzejki były okazją do spędzenia - miło, zabawnie i z humorem - przerw szkolnych. Dzień 6 grudnia to następna okazja do integracji społeczności szkolnej oraz spędzenia kilku chwil na zjedzeniu „słodkiego prezentu” od Mikołaja. Mamy nadzieję, że nasze Andrzejkowo-Mikołajkowe niespodzianki podobały się wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły. Dziękujemy serdecznie za wspólną zabawę.