"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker

W czwartek 11 października w naszej szkole odbyły się otrzęsiny uczniów klas pierwszych. Uroczystość została przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem opiekunów p. Iwony Łapińskiej i p. Agnieszki Sawko.

Przed pierwszakami „stanęły” wyzwania, jakie przygotowali dla nich starsi koledzy.

Między innymi musieli odpowiedzieć na pytania związane ze szkołą, nakarmić swoich kolegów jogurtem, znaleźć tajemniczy klucz w miseczce pełnej mąki bez użycia rąk, przejść specjalny tor przeszkód, sprawdzić swoją wiedzę muzyczną. Do zabawy oczywiście dołączyli się wychowawcy, którzy musieli udowodnić, że potrafią kierować swoją świtą ;)

Rywalizacja była ogromna, ale i wyrównana. I chociaż większość drużyn było typowo „męska”, to wygrały dziewczyny z klasy Id. Wszyscy uczestnicy zabawy z klas pierwszych wzorowo wypełnili swoje zadania i zasłużyli na to, by przyjąć  ich do społeczności szkolnej. Ale zanim to nastąpiło, musieli wypełnić jeszcze jedno zadanie – wypowiedzieć tekst przysięgi.

Na zakończenie uroczystości pani dyrektor Dorota Kondratiuk oraz pani wicedyrektor Barbara Łabęcka pogratulowały wszystkim klasom i wręczyły pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcy otrzymali również słodką „Nagrodę Dyrektora”?

A.S.