0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

                    We wrześniu uczniowie naszej szkoły, którzy chcą kontynuować pracę w wolontariacie lub ją rozpocząć, wzięli udział w warsztatach. Przeprowadzili je trenerzy z Podlaskiej Sieci Wolontariatu. Zajęcia poruszały zagadnienie „Zarządzanie zespołem wolontariuszy”, ale pomagały też ukierunkować młodzież na różne formy wspierania osób potrzebujących. W trakcie zajęć ponad dwudziestu wolontariuszy miało możliwość zintegrowania się  i szukania nowych pomysłów.

Z kolei „Fundacja 4 wymiar” zaprosiła naszych wolontariuszy do kolejnej edycji projektu Młodzi Liderzy. Dwoje wolontariuszy z klasy III bm: Patrycja Skrzypkowska i Damian Tarasiuk przystąpiło do rekrutacji. W projekcie będzie brało udział 24 młodych ludzi ze szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa. Zajęcia będą odbywały się w weekendy w Tykocinie, gdzie młodzież pod okiem trenerów będzie przygotowywała się do pracy metodą projektu. Projekt jest szansą na rozwój kompetencji osobistych, okazją do poznania nowych osób, form pracy i uzyskania certyfikatu.

G.S.

 


 

Odwiedza nas 172 gości oraz 1 użytkownik.