2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Adam Mickiewicz
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

Zainaugurowana przez Parę Prezydencką tegoroczna odsłona Narodowego Czytania odbyła się w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, stąd wyjątkowa książka – „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego i atrakcyjna formuła akcji zorganizowanej 8 września 2018 roku przez Publiczną Bibliotekę Miasta i Gminy Łapy. Wzięli w niej udział uczniowie naszej szkoły z klas I d i IV bm.

Obecni mogli wysłuchać fragmentów powieści czytanych przez m.in p. Burmistrz Łap, p. wicedyrektor Barbarę Łabęcką i p. dyrektora CKP Krzysztofa Dobkowskiego. Dodatkowo 5 uczniów z naszej szkoły: Karolina Kruszewska i Oleksiewicz Kacper z kl. I b, Monika Fitt z kl. I d oraz Dominika Solich i Ewa Śliwowska  z kl. II d wraz z uczniami z I LO Łapy, wykazało się swoimi umiejętnościami ortograficznymi podczas pisania Narodowego dyktanda S. Lema. Mistrzynią została uczennica naszej szkoły- Ewa Śliwowska z kl. II d ? Serdecznie gratulujemy!!!

A.J.

 


 

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.