"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka

Zainaugurowana przez Parę Prezydencką tegoroczna odsłona Narodowego Czytania odbyła się w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, stąd wyjątkowa książka – „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego i atrakcyjna formuła akcji zorganizowanej 8 września 2018 roku przez Publiczną Bibliotekę Miasta i Gminy Łapy. Wzięli w niej udział uczniowie naszej szkoły z klas I d i IV bm.

Obecni mogli wysłuchać fragmentów powieści czytanych przez m.in p. Burmistrz Łap, p. wicedyrektor Barbarę Łabęcką i p. dyrektora CKP Krzysztofa Dobkowskiego. Dodatkowo 5 uczniów z naszej szkoły: Karolina Kruszewska i Oleksiewicz Kacper z kl. I b, Monika Fitt z kl. I d oraz Dominika Solich i Ewa Śliwowska  z kl. II d wraz z uczniami z I LO Łapy, wykazało się swoimi umiejętnościami ortograficznymi podczas pisania Narodowego dyktanda S. Lema. Mistrzynią została uczennica naszej szkoły- Ewa Śliwowska z kl. II d ? Serdecznie gratulujemy!!!

A.J.

Odwiedza nas 130 gości oraz 1 użytkownik.