2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Adam Mickiewicz
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

Wszystko, co dobre, kiedyś się skończy… także i rok szkolny 2018/2019? Ale na razie dopiero zaczynamy!

Tradycyjnie początek roku szkolnego to z jednej strony czas powrotu do szkoły starszych roczników, ale tez i powitanie w jej murach nowych członków szkolnej społeczności. W tym roku uczniowie aż czterech klas pierwszych technikum przybyli do auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach, by uczestniczyć w oficjalnej inauguracji i po raz pierwszy spotkać się ze swoimi nowymi wychowawcami. Nie mogło zabraknąć chwili refleksji na temat rocznicy 1 września- o niej wspomniała pani dyrektor Dorota Kondratiuk. W ciepłych słowach przywitał w nowej szkole zebranych na sali pan Krzysztof Dobkowski- dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Łapach.

Także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego- Mateusz Szulc i Dominika Solich w imieniu szkolnej społeczności  przywitali i zaprosili do  współpracy uczniów klas pierwszych. Potwierdzeniem, że w naszej szkole nie ma czasu na nudę był pokaz zdjęć dokumentujących najważniejsze imprezy z udziałem uczniów w naszej szkole.

Tak było w auli, a pozostali uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach, by po dwumiesięcznej przerwie wspólnie zainaugurować kolejny rok współpracy!

ZSM Info


 


 

Odwiedza nas 220 gości oraz 0 użytkowników.