1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Nauka nie ma żadnej ojczyzny, gdyż wiedza ludzka obejmuje cały świat.
Ludwik Pasteur


 

Nasi partnerzy:

Wszystko, co dobre, kiedyś się skończy… także i rok szkolny 2018/2019? Ale na razie dopiero zaczynamy!

Tradycyjnie początek roku szkolnego to z jednej strony czas powrotu do szkoły starszych roczników, ale tez i powitanie w jej murach nowych członków szkolnej społeczności. W tym roku uczniowie aż czterech klas pierwszych technikum przybyli do auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach, by uczestniczyć w oficjalnej inauguracji i po raz pierwszy spotkać się ze swoimi nowymi wychowawcami. Nie mogło zabraknąć chwili refleksji na temat rocznicy 1 września- o niej wspomniała pani dyrektor Dorota Kondratiuk. W ciepłych słowach przywitał w nowej szkole zebranych na sali pan Krzysztof Dobkowski- dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Łapach.

Także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego- Mateusz Szulc i Dominika Solich w imieniu szkolnej społeczności  przywitali i zaprosili do  współpracy uczniów klas pierwszych. Potwierdzeniem, że w naszej szkole nie ma czasu na nudę był pokaz zdjęć dokumentujących najważniejsze imprezy z udziałem uczniów w naszej szkole.

Tak było w auli, a pozostali uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach, by po dwumiesięcznej przerwie wspólnie zainaugurować kolejny rok współpracy!

ZSM Info


 


 

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.