0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 9


 

Nasi partnerzy:

Wszystko, co dobre, kiedyś się skończy… także i rok szkolny 2018/2019? Ale na razie dopiero zaczynamy!

Tradycyjnie początek roku szkolnego to z jednej strony czas powrotu do szkoły starszych roczników, ale tez i powitanie w jej murach nowych członków szkolnej społeczności. W tym roku uczniowie aż czterech klas pierwszych technikum przybyli do auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach, by uczestniczyć w oficjalnej inauguracji i po raz pierwszy spotkać się ze swoimi nowymi wychowawcami. Nie mogło zabraknąć chwili refleksji na temat rocznicy 1 września- o niej wspomniała pani dyrektor Dorota Kondratiuk. W ciepłych słowach przywitał w nowej szkole zebranych na sali pan Krzysztof Dobkowski- dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Łapach.

Także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego- Mateusz Szulc i Dominika Solich w imieniu szkolnej społeczności  przywitali i zaprosili do  współpracy uczniów klas pierwszych. Potwierdzeniem, że w naszej szkole nie ma czasu na nudę był pokaz zdjęć dokumentujących najważniejsze imprezy z udziałem uczniów w naszej szkole.

Tak było w auli, a pozostali uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach, by po dwumiesięcznej przerwie wspólnie zainaugurować kolejny rok współpracy!

ZSM Info


 


 

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.