2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 5


 

Nasi partnerzy:

We wtorek- 27 marca- w naszej szkole zapachniało wypiekami i dało się odczuć atmosferę zbliżających się świąt. A to wszystko za sprawą uczniów klasy II d technikum hotelarskiego, którzy wraz z opiekunem p. E. Kłoskowską Ignatiew udekorowali świąteczny stół własnoręcznie wykonanymi babeczkami i kolorowymi pisankami. Pozdrawiamy i życzymy takich inspiracji w domowym świętowaniu!

 

 


 

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.