2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Ucz się tak, jakbyś niczego jeszcze nie osiągnął, i lękaj się, byś nie stracił tego, co już osiągnąłeś."
Konfucjusz
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 19


 

Nasi partnerzy:

20 marca w naszej szkole odbył się wzorowany na popularnym teleturnieju konkurs matematyczno-przyrodniczy „1 z 10”. Wzięli w nim udział przedstawiciele poszczególnych klas. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z matematyki, fizyki, chemii, geografii, biologii i informatyki przed dość licznym gronem obserwatorów.

Prowadzący konkurs Patryk Kućmierowski wraz z kolegami z klasy wykazali się profesjonalizmem. Jury czuwało nad poprawnością odpowiedzi uczestników konkursu.

            Do III części finałowej konkursu zakwalifikowali się: Ewa Śliwowska z klasy 1d, Tomasz Hołowienko z klasy 1be i Gabriel Grodzki z klasy 2b. Najwięcej punktów zdobyła Ewa. Uczniowie otrzymali skromne upominki-zestawy ekierek i kalkulatory, które niewątpliwie przydadzą się na lekcjach.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli. Dziękujemy nauczycielom przedmiotów ścisłych, którzy zaangażowali się w jego organizację.

G.M.

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.