"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać."
Bruce Lee

We wtorek 20 lutego odbyło się spotkanie z rodzicami podsumowujące pracę naszej szkoły w pierwszym semestrze. Było się czym pochwalić i było co opowiadać. Czas od września obfitował w wiele  wydarzeń istotnych dla szkolnej społeczności.

Najbardziej widowiskowym  akcentem spotkania był niewątpliwie przepięknie wykonany przez uczniów klas maturalnych polonez. Chłopcy i dziewczęta ubrani w tradycyjne szlacheckie stroje  wzbudzili zachwyt i wzruszenie rodziców.

Układ choreograficzny tańca został opracowany przez p. Adama Perkowskiego specjalnie na bal studniówkowy, ale żal byłoby nie zaprezentować tego wszystkim rodzicom i gościom zaproszonym na spotkanie.

Dyrekcji oraz nauczycielom towarzyszyli w tym dniu bardzo ważni dla naszej szkoły goście – pracodawcy reprezentujący czołowe podlaskie firmy. Byli to p. Małgorzata  Gryko-Lipska z firmy ChM Lewickie oraz p. Mariusz Klewinowski z Eltronu.  Przedstawili oni możliwości zdobywania doświadczeń i umiejętności zawodowych przez uczniów ZSM w ramach praktyk i staży zawodowych. Była to niewątpliwie cenna informacja dla zgromadzonych na sali rodziców.

Po zebraniu ogólnym odbyły się jeszcze bardziej kameralne spotkania z wychowawcami poszczególnych klas.

ZSM info