2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 4


 

Nasi partnerzy:

We wtorek 20 lutego odbyło się spotkanie z rodzicami podsumowujące pracę naszej szkoły w pierwszym semestrze. Było się czym pochwalić i było co opowiadać. Czas od września obfitował w wiele  wydarzeń istotnych dla szkolnej społeczności.

Najbardziej widowiskowym  akcentem spotkania był niewątpliwie przepięknie wykonany przez uczniów klas maturalnych polonez. Chłopcy i dziewczęta ubrani w tradycyjne szlacheckie stroje  wzbudzili zachwyt i wzruszenie rodziców.

Układ choreograficzny tańca został opracowany przez p. Adama Perkowskiego specjalnie na bal studniówkowy, ale żal byłoby nie zaprezentować tego wszystkim rodzicom i gościom zaproszonym na spotkanie.

Dyrekcji oraz nauczycielom towarzyszyli w tym dniu bardzo ważni dla naszej szkoły goście – pracodawcy reprezentujący czołowe podlaskie firmy. Byli to p. Małgorzata  Gryko-Lipska z firmy ChM Lewickie oraz p. Mariusz Klewinowski z Eltronu.  Przedstawili oni możliwości zdobywania doświadczeń i umiejętności zawodowych przez uczniów ZSM w ramach praktyk i staży zawodowych. Była to niewątpliwie cenna informacja dla zgromadzonych na sali rodziców.

Po zebraniu ogólnym odbyły się jeszcze bardziej kameralne spotkania z wychowawcami poszczególnych klas.

                                                                                                                                                 ZSM info

 


 

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.