"Nauka nowego języka jest jak stanie się nowym człowiekiem"
Haruki Murakami
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka
  • LO dla Dorosłych

wykształcenie średnie
  • Szkoła Policealna dla Dorosłych

edukacja zawodowa

19 lutego 2018r. w naszej szkole odbyła się pierwsza część Mistrzostw Szkoły w Futsalu – mecze grupowe i półfinały. W zawodach wzięło udział 9 klas podzielonych na trzy grupy. Do półfinałów awansowały po dwa zespoły z każdej grupy, a do finału trzy najlepsze klasy: II bm, IV m i IV dp.

Poziom sportowy był bardzo wysoki, a o awansie do finału w jednym ze spotkań decydowała ostatnia akcja. Trzeba wspomnieć o dobrej postawie klas pierwszych. Klasa I be z dziewczyną w składzie nie przegrała meczu w grupie (a grała z klasą czwartą i  trzecią!), a klasa I m do półfinału wyszła z pierwszego miejsca!
Należy  podkreślić świetną atmosferę i pełen balkon w czasie rozgrywania spotkań. Czekamy na mecze finałowe, które rozegrane zostaną 2 marca!

A.P.