2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 4


 

Nasi partnerzy:

19 lutego 2018r. w naszej szkole odbyła się pierwsza część Mistrzostw Szkoły w Futsalu – mecze grupowe i półfinały. W zawodach wzięło udział 9 klas podzielonych na trzy grupy. Do półfinałów awansowały po dwa zespoły z każdej grupy, a do finału trzy najlepsze klasy: II bm, IV m i IV dp.

Poziom sportowy był bardzo wysoki, a o awansie do finału w jednym ze spotkań decydowała ostatnia akcja. Trzeba wspomnieć o dobrej postawie klas pierwszych. Klasa I be z dziewczyną w składzie nie przegrała meczu w grupie (a grała z klasą czwartą i  trzecią!), a klasa I m do półfinału wyszła z pierwszego miejsca!
Należy  podkreślić świetną atmosferę i pełen balkon w czasie rozgrywania spotkań. Czekamy na mecze finałowe, które rozegrane zostaną 2 marca!

A.P.

 


 

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.