2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 5


 

Nasi partnerzy:

21 grudnia cała społeczność szkolna naszej szkoły miała okazję spotkać się w przedświątecznej atmosferze, aby wspólnie przełamać się opłatkiem i pokolędować ze szkolnym chórem. Wspólne śpiewanie zostało poprzedzone wspaniałą wiązanką pastorałek i tradycyjnych kolęd w wykonaniu szkolnego zespołu wokalnego przygotowanego przez p. Sławomira Oniska. 

Pani Jolanta Roszkowska zadbała  również o krótką historię utworów, którą zgromadzonej publiczności pomiędzy poszczególnymi piosenkami prezentowali Janek Chmielewski i Dorota Drozdowska. Świątecznej atmosfery dopełniły życzenia p. dyr. Doroty Kondratiuk, po czym nadszedł najważniejszy moment spotkania- dzielenie się opłatkiem!

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 178 gości oraz 0 użytkowników.