II-LO-mundurowa mechanik-poj-sam t-bhp t-budownictwa t-elektryk t-hotelarstwa t-informatyk t-mechanik t-rachunkowosci

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja 2017-2018

Polityka jakości ZSM

"Ludzie sikcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

21 grudnia cała społeczność szkolna naszej szkoły miała okazję spotkać się w przedświątecznej atmosferze, aby wspólnie przełamać się opłatkiem i pokolędować ze szkolnym chórem. Wspólne śpiewanie zostało poprzedzone wspaniałą wiązanką pastorałek i tradycyjnych kolęd w wykonaniu szkolnego zespołu wokalnego przygotowanego przez p. Sławomira Oniska. 

Pani Jolanta Roszkowska zadbała  również o krótką historię utworów, którą zgromadzonej publiczności pomiędzy poszczególnymi piosenkami prezentowali Janek Chmielewski i Dorota Drozdowska. Świątecznej atmosfery dopełniły życzenia p. dyr. Doroty Kondratiuk, po czym nadszedł najważniejszy moment spotkania- dzielenie się opłatkiem!

ZSM Info

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.