2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Odkryłem, że im ciężej pracuję, tym bardziej sprzyja mi szczęście"
Thomas Jefferson
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka
  • LO dla Dorosłych

    wykształcenie średnie
  • Szkoła Policealna dla Dorosłych

    edukacja zawodowa


 

Nasi partnerzy:

15 grudnia uczniowie klasy mundurowej i technikum uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem Wydziału Ruchu Drogowego KM Policji w Białymstoku  st. sierż. Marzeną Hałoń. Było ono okazją nie tylko do wysłuchania prelekcji nt. zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ale również zapoznania z warunkami i wyzwaniami, jakie niesie ze sobą praca w wydziale ruchu drogowego.

Funkcjonariuszka zwróciła uwagę na ogromną odpowiedzialność wszystkich uczestników ruchu drogowego za życie swoje i innych.  Przestrzeganie przepisów, gruntowna ich znajomość, kultura na drodze i poszanowanie innych uczestników ruchu- to tak niewiele, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym.

ZSM Info

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.