II-LO-mundurowa mechanik-poj-sam t-bhp t-budownictwa t-elektryk t-hotelarstwa t-informatyk t-mechanik t-rachunkowosci

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja 2017-2018

Polityka jakości ZSM

"Ludzie sikcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

15 grudnia uczniowie klasy mundurowej i technikum uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem Wydziału Ruchu Drogowego KM Policji w Białymstoku  st. sierż. Marzeną Hałoń. Było ono okazją nie tylko do wysłuchania prelekcji nt. zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ale również zapoznania z warunkami i wyzwaniami, jakie niesie ze sobą praca w wydziale ruchu drogowego.

Funkcjonariuszka zwróciła uwagę na ogromną odpowiedzialność wszystkich uczestników ruchu drogowego za życie swoje i innych.  Przestrzeganie przepisów, gruntowna ich znajomość, kultura na drodze i poszanowanie innych uczestników ruchu- to tak niewiele, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym.

ZSM Info

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.