"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"

15 grudnia uczniowie klasy mundurowej i technikum uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem Wydziału Ruchu Drogowego KM Policji w Białymstoku  st. sierż. Marzeną Hałoń. Było ono okazją nie tylko do wysłuchania prelekcji nt. zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ale również zapoznania z warunkami i wyzwaniami, jakie niesie ze sobą praca w wydziale ruchu drogowego.

Funkcjonariuszka zwróciła uwagę na ogromną odpowiedzialność wszystkich uczestników ruchu drogowego za życie swoje i innych.  Przestrzeganie przepisów, gruntowna ich znajomość, kultura na drodze i poszanowanie innych uczestników ruchu- to tak niewiele, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym.

ZSM Info