II-LO-mundurowa mechanik-poj-sam t-bhp t-budownictwa t-elektryk t-hotelarstwa t-informatyk t-mechanik t-rachunkowosci

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja 2017-2018

Polityka jakości ZSM

"Ludzie sikcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

Wolontariat to wrażliwość na drugiego człowieka, zaangażowanie w niesienie pomocy innym, prezentowanie otwartej postawy na potrzeby ludzi słabszych. Właśnie za tą wyróżniającą się postawę został nagrodzony wolontariusz z naszej szkoły Janek Chmielewski. Uroczystsza gala wyróżniających się w naszym województwie wolontariuszy odbyła się 18 grudnia w Białymstoku w Teatrze Lalek.

Na gali, na którą przybył Marszałek województwa Pan Maciej Żywno i wielu znamienitych gości, między innymi Szymon Hołownia, który nie tylko jest osobą medialną, ale i niepowtarzalnym człowiekiem w swojej wrażliwości na drugiego człowieka. Pan Szymon Hołwnia w sposób ciekawy i przedstawił zebranym prelekcję nt. „ Jak robić dobrze?”, w trakcie której dzielił się swoimi doświadczeniami w wolontariacie w krajach afrykańskich, dotkniętych głodem, wojną. W czasie gali uhonorowano wolontariuszy. Miło nam jest, że uczeń klasy IVdp Jan Chmielewski, którego zgłosiliśmy do konkursu „Barwy wolontariatu 2017”, został jednym z dziesięciu laureatów. Spośród dwudziestu zgłoszonych osób kapituła wybrała 10 laureatów, którzy otrzymali statuetki i dyplomy. Okazało się, że w gronie wyróżnionych znalazł się też nasz skoczek narciarski Wojciech Fortuna.

Janowi Chmielewskiemu gratulujemy, życzymy dalszej motywacji i inspiracji do udziału w działaniach dla dobra innych.

G.S.

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.