II-LO-mundurowa mechanik-poj-sam t-bhp t-budownictwa t-elektryk t-hotelarstwa t-informatyk t-mechanik t-rachunkowosci

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja 2017-2018

Polityka jakości ZSM

"Ludzie sikcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

18 grudnia 2017r.  Białostocki Park Naukowo-technologiczny gościł przedstawicieli szkół zawodowych i gimnazjów z Białegostoku i okolic. Odbyło się tam podsumowanie Konkursu Szkolnych Kół Naukowych i uroczyste wręczenie grantów za najlepsze projekty opracowane w szkołach  zawodowych Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego. Wśród 13 nagrodzonych projektów znalazł się też projekt Zespołu Szkół Mechanicznych zatytułowany Śniadanie po podlasku. Grant wynosi 5000zł i zostanie przeznaczony na realizację przedsięwzięcia.

Znalezienie się wśród najlepszych było dla uczniów ZSM potwierdzeniem, że warto pracować i być kreatywnym.  Wręczenia grantów dokonali: prof. Bogusław Plawgo- prezes zarządu Białostockiej Fundacji Kształcenia Kadr oraz dr Dorota Perło- dyrektor Biura Zarządu Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego.

 Uczniowie ZSM z technika hotelarstwa nie tylko zgromadzą tradycyjne podlaskie przepisy, ale także przygotują  dania i opracują stronę internetową poświęconą walorom kuchni podlaskiej.  Uwieńczeniem działania będzie wyposażenie szkolnej kawiarenki Cafe Czarniecki, która posłuży jako pomoc dydaktyczna do poszerzania wiedzy i umiejętności zawodowych.    

prezentacja

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.