2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"
Konfucjusz
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 4


 

Nasi partnerzy:

We wtorek 5 grudnia uczniowie naszej szkoły wyprawili Marszalkowi Józefowi Piłsudskiemu piękne urodziny. Odbyły się one na Placu Niepodległości, gdzie pod opieką nauczycieli historii uczestniczyli w spotkaniu na temat życia i zasług Józefa Piłsudskiego. Znicze złożono na obu znajdujących się na Placu pomnikach – Pomniku Wolności oraz pomniku Stanisława Nilskiego -Łapińskiego.

 Skromna i spontaniczna wyprawa okazała się piękną uroczystością. Nasza wspaniała młodzież słuchała z wielką ciekawością o nietuzinkowym mężu stanu, jakim Piłsudski niewątpliwie był, o jego zawsze bezkompromisowej postawie, kiedy chodziło o dobro Polski.
Urodziny były naprawdę radosne….Wiadomo- jak to u Dziadka….

                                                                                                                              Info.ZSM

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.