1-zapraszamy 2-rekrutacja-2017-2018-slider mechanik-poj-sam t-bhp t-budownictwa t-elektryk t-hotelarstwa t-informatyk t-mechanik t-rachunkowosci z-lo-mundurowa

Rekrutacja 2017-2018

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"
Konfucjusz
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka

We wtorek 5 grudnia uczniowie naszej szkoły wyprawili Marszalkowi Józefowi Piłsudskiemu piękne urodziny. Odbyły się one na Placu Niepodległości, gdzie pod opieką nauczycieli historii uczestniczyli w spotkaniu na temat życia i zasług Józefa Piłsudskiego. Znicze złożono na obu znajdujących się na Placu pomnikach – Pomniku Wolności oraz pomniku Stanisława Nilskiego -Łapińskiego.

Skromna i spontaniczna wyprawa okazała się piękną uroczystością. Nasza wspaniała młodzież słuchała z wielką ciekawością o nietuzinkowym mężu stanu, jakim Piłsudski niewątpliwie był, o jego zawsze bezkompromisowej postawie, kiedy chodziło o dobro Polski.
Urodziny były naprawdę radosne….Wiadomo- jak to u Dziadka….

Info.ZSM