1-zapraszamy 2-rekrutacja-2017-2018-slider mechanik-poj-sam t-bhp t-budownictwa t-elektryk t-hotelarstwa t-informatyk t-mechanik t-rachunkowosci z-lo-mundurowa

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja 2017-2018

Polityka jakości ZSM

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"
Konfucjusz
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

W czwartek 30 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował dla całej społeczności uczniowskiej święto św. Andrzeja!

W tym dniu do naszej szkoły zawitali niezwykli goście! - Wiedźma Marta i Wróżbita Sebastian! Te niezwykłe, magiczne postacie przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z dłoni, wróżyły również ze szklanej kuli, magicznych serc oraz kości.

Na korytarzu 1. piętra zorganizowany został punkt wróżb, gdzie mogliśmy dowiedzieć się więcej o sobie. Można było poznać imię swojej przyszłej sympatii, wylosować magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości. Ciekawe było wróżenie z kart oraz kombinacji cyfr z daty urodzenia. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.

Oczywiście nie mogło zabraknąć lania wosku. Punkt Wróżb Andrzejkowych w naszej szkolnej okazał się wesołym spotkaniem towarzyskim, wspaniałą zabawą, która dostarczyła wielu przeżyć i emocji zarówno uczniom, jak i nauczycielom.

A. Sawko

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.