1-zapraszamy 2-rekrutacja-2017-2018-slider mechanik-poj-sam t-bhp t-budownictwa t-elektryk t-hotelarstwa t-informatyk t-mechanik t-rachunkowosci z-lo-mundurowa

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja 2017-2018

Polityka jakości ZSM

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"
Konfucjusz
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

            29 listopada uczniowie profilu budowlanego (klasy III p i IV p) pod opieką p. Agnieszki Sawko i p. Małgorzaty Butkiewicz uczestniczyli w „Dniu ucznia w Danwood”. Danwood to firma specjalizująca się w produkcji energooszczędnych domów prefabrykowanych w systemie drewnianej konstrukcji szkieletowej.

            Dzień ten zaczęli od głównej siedziby firmy w Bielsku Podlaskim.

Tam odbyła się prezentacja i omówienie budowy domów prefabrykowanych o konstrukcji drewnianej wg standardu DANWOOD oraz spotkanie z wiodącymi brygadzistami firmy. Następnie miał miejsce pokaz hali produkcyjnej, a także zwiedzanie domu wzorcowego. Na koniec pobytu w Bielsku Podlaskim uczniowie spotkali się z kierownikiem ds. Rekrutacji i Rozwoju – Magdaleną Siemieńczuk, która pokrótce przedstawiła możliwości zatrudnienia.

            Kolejnym etapem wycieczki była siedziba firmy Danwood w Białymstoku. W czasie zwiedzania hali szkoleniowej uczniowie mieli możliwość zapoznania się z modelami konstrukcyjnymi oraz stanowiskami szkoleniowymi. Niespodzianką okazał się konkurs umiejętności praktycznych. Uczniowie wykazali się wink i… zostali nagrodzeni za udział smile

            To nie koniec wycieczek zawodoznawczych wink Czekajcie na kolejne odsłony laughing

Sawko

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.