1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać."
Bruce Lee

Nasi partnerzy:

W dniu 11 grudnia 2014r. nasza szkołę odwiedzili przedstawiciele WKU. Adresatami spotkania byli uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego, czyli tzw. Mundurówki.  Ostatni rok nauki w szkole to moment na podjęcie istotnych decyzji życiowych.  Młodzieży przedstawiono możliwości pracy w siłach zbrojnych. Uczniowie dowiedzieli się , jak może wyglądać ścieżka kariery zawodowej, jakie trzeba mieć kwalifikacje i jak można zdobyć wykształcenie oraz awanse na wyższe stopnie.

 

Wykład był zilustrowany bardzo obrazowa prezentacją. Uczniowie otrzymali też pamiątkowe gadżety. Służby mundurowe to grupa zawodów w Polsce cieszących się wysokim prestiżem. Z pewnością to spotkanie pomoże wielu w wyborze drogi.

Info zsm

 

 


 

Odwiedza nas 186 gości oraz 0 użytkowników.