"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy

Uczniowie naszej szkoły, Karol Grodzki i Mateusz Szulc, w maju 2017 roku przystąpili do konkursu organizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja i napisali projekt „Z(Łap) informacje o swoim mieście”. Projekt przeszedł pozytywną weryfikację i nasi uczniowie razem z koleżankami i kolegami z 17 innych szkół z całej Polski zastali nagrodzeni.

W celu lepszego przygotowania się do realizacji zadań z projektu Karol i Mateusz w sierpniu wzięli udział w letniej Akademii Liderów. Przyjechało na nią 30 młodych osób z różnych miast Polski, m. in. z Poznania, Kielc i Częstochowy. Z województwa podlaskiego były 4 osoby, w tym jedna z koleżanek na stałe mieszkająca w Białorusi.

Atmosfera i same zajęcia były wspaniałe. W czasie obozu Mateusz i Karol razem innymi młodymi liderami przygotowywali się do realizacji swoich projektów Na zakończenie otrzymali certyfikaty, które będą mogli wykorzystać w przyszłości- na pewno mają one swoją wartość na rynku pracy.

Od września fundacja przez okres 10 miesięcy będzie wypłacała stypendia Młodym Liderom. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wakacyjnego obozu w Jachrance pod Warszawą.