II-LO-mundurowa mechanik-poj-sam t-bhp t-budownictwa t-elektryk t-hotelarstwa t-informatyk t-mechanik t-rachunkowosci

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja 2017-2018

Polityka jakości ZSM

"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Albert Einstein
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

6 września 2017 roku uczniowie klas pierwszych naszej szkoły odwiedzili mobilną wystawę ,,Umysł przyłapany" zorganizowaną przez Centrum Nauki Kopernik, którą przez dwa dni gościło Gimnazjum nr 1 w Łapach.

Młodzież dzięki interaktywnym eksponatom mogła w formie zabawy przeprowadzić doświadczenia z zakresu fizyki, poznać tajniki ludzkiego organizmu, a także wykorzystać matematykę w praktyce. Największą popularnością cieszyło się krzesło fakira wybite setkami gwoździ, budowanie wieży z klocków w okularach, które przestawiają prawą i lewą stronę oraz słuchane muzyki łokciami. To wszystko działo się pod czujnym okiem  miłych i pomocnych animatorów z warszawskiego Centrum Nauki Kopernik.

Ta forma nauki przez zabawę bardzo podobała się naszym uczniom, którzy chętne korzystali z wystawionych eksponatów.

J. R.

 

Odwiedza nas 1247 gości oraz 0 użytkowników.