2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Nauka nowego języka jest jak stanie się nowym człowiekiem"
Haruki Murakami
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka
  • LO dla Dorosłych

    wykształcenie średnie
  • Szkoła Policealna dla Dorosłych

    edukacja zawodowa


 

Nasi partnerzy:

6 września 2017 roku uczniowie klas pierwszych naszej szkoły odwiedzili mobilną wystawę ,,Umysł przyłapany" zorganizowaną przez Centrum Nauki Kopernik, którą przez dwa dni gościło Gimnazjum nr 1 w Łapach.

Młodzież dzięki interaktywnym eksponatom mogła w formie zabawy przeprowadzić doświadczenia z zakresu fizyki, poznać tajniki ludzkiego organizmu, a także wykorzystać matematykę w praktyce. Największą popularnością cieszyło się krzesło fakira wybite setkami gwoździ, budowanie wieży z klocków w okularach, które przestawiają prawą i lewą stronę oraz słuchane muzyki łokciami. To wszystko działo się pod czujnym okiem  miłych i pomocnych animatorów z warszawskiego Centrum Nauki Kopernik.

Ta forma nauki przez zabawę bardzo podobała się naszym uczniom, którzy chętne korzystali z wystawionych eksponatów.

J. R.

 

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.