1-zapraszamy 2-rekrutacja-2017-2018-slider mechanik-poj-sam t-bhp t-budownictwa t-elektryk t-hotelarstwa t-informatyk t-mechanik t-rachunkowosci z-lo-mundurowa

plan lekcji

LO dla Dorosłych

e-dziennik

Galeria zdjęć

Rada pedagogiczna

akty prawne

organizacja roku

Rekrutacja 2017-2018

Nic nie jest podawane na tacy – każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody po drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi.
Michael Jordan
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 16

Polub Nas na Facebook’u,
a będziesz informowany na bieżąco o zmianach w planie
Nasz fanpage:
Zespół Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach


 

Nasi partnerzy:

6 września 2017 roku uczniowie klas pierwszych naszej szkoły odwiedzili mobilną wystawę ,,Umysł przyłapany" zorganizowaną przez Centrum Nauki Kopernik, którą przez dwa dni gościło Gimnazjum nr 1 w Łapach.

Młodzież dzięki interaktywnym eksponatom mogła w formie zabawy przeprowadzić doświadczenia z zakresu fizyki, poznać tajniki ludzkiego organizmu, a także wykorzystać matematykę w praktyce. Największą popularnością cieszyło się krzesło fakira wybite setkami gwoździ, budowanie wieży z klocków w okularach, które przestawiają prawą i lewą stronę oraz słuchane muzyki łokciami. To wszystko działo się pod czujnym okiem  miłych i pomocnych animatorów z warszawskiego Centrum Nauki Kopernik.

Ta forma nauki przez zabawę bardzo podobała się naszym uczniom, którzy chętne korzystali z wystawionych eksponatów.

J. R.

 

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.