II-LO-mundurowa mechanik-poj-sam t-bhp t-budownictwa t-elektryk t-hotelarstwa t-informatyk t-mechanik t-rachunkowosci

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja 2017-2018

Polityka jakości ZSM

"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Albert Einstein
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

„Trzeba  zapomnianym żołnierzom, którzy nie mają grobu - oddać symboliczny pokłon.”

Uczniowie ZSM w 70. rocznicę śmierci żołnierza niezłomnego NZW

Młodzież naszej szkoły wzięła udział w obchodach 70. rocznicy śmierci żołnierza niezłomnego- porucznika Tadeusza Narkiewicza - pseudonim Ciemny - który zginął 6 września 1947 roku pod Czochaniem Górą w walce z UB.

W uroczystościach wzięła udział  siostra żołnierza, pani Wiesława  Łapińska-Narkiewicz, przedstawiciel Związku Żołnierzy NSZ- pan Dariusz Syrnicki z Łomży oraz młodzież i nauczyciele z ZSM w Łapach.

W miejscu bohaterskiej śmierci żołnierza zapalono znicze i złożono kwiaty. Panowie Dariusz Syrnicki i Leszek Łapiński w krótkich wystąpieniach przedstawili rys historyczny tamtych tragicznych czasów, wyjaśniając uczniom, dlaczego warto pamiętać o naszych lokalnych patriotach, dlaczego trzeba  zapomnianym żołnierzom, którzy nie mają grobu- oddać symboliczny pokłon.

LŁ.

 

Odwiedza nas 1246 gości oraz 0 użytkowników.