1-zapraszamy 2-rekrutacja-2017-2018-slider mechanik-poj-sam t-bhp t-budownictwa t-elektryk t-hotelarstwa t-informatyk t-mechanik t-rachunkowosci z-lo-mundurowa

plan lekcji

LO dla Dorosłych

e-dziennik

Galeria zdjęć

Rada pedagogiczna

akty prawne

organizacja roku

Rekrutacja 2017-2018

Nic nie jest podawane na tacy – każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody po drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi.
Michael Jordan
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 16

Polub Nas na Facebook’u,
a będziesz informowany na bieżąco o zmianach w planie
Nasz fanpage:
Zespół Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach


 

Nasi partnerzy:

Siemiatycze 3.07 - 28.07 2017Wakacje to czas, który można wykorzystać w różny sposób, między innymi łącząc przyjemne z pożytecznym. 

Tak też zrobili uczniowie klas III d i II m, którzy w  lipcu w ramach realizowanego projektu „Stażujemy zdobywając doświadczenie”,  uczestniczyli w stażach zawodowych. Klasa III d odbyła staż w hotelu Kresowiak, młodzież z klasy IIm w Przedsiębiorstwie Komunikacji Samochodowej. Opiekunami na stażu były p. Małgorzata Butkiewicz i p. Ewa Kłoskowska Ignatiew.

Uczniowie, pracując w zakładach pracy, zdobyli ważne doświadczenie zawodowe. Po pracy korzystali z uroków lata i pięknego miasteczka. Kajaki, rowery wodne, basen, sala gimnastyczna, kino letnie na plaży miejskiej i inne tutejsze atrakcje uatrakcyjniły pobyt młodzieży. Nam, opiekunom, miło było współpracować z tak zdyscyplinowaną i chętną do pracy młodzieżą.

E.K.I.

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.