II-LO-mundurowa mechanik-poj-sam t-bhp t-budownictwa t-elektryk t-hotelarstwa t-informatyk t-mechanik t-rachunkowosci

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja 2017-2018

Polityka jakości ZSM

"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Albert Einstein
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

Siemiatycze 3.07 - 28.07 2017Wakacje to czas, który można wykorzystać w różny sposób, między innymi łącząc przyjemne z pożytecznym. 

Tak też zrobili uczniowie klas III d i II m, którzy w  lipcu w ramach realizowanego projektu „Stażujemy zdobywając doświadczenie”,  uczestniczyli w stażach zawodowych. Klasa III d odbyła staż w hotelu Kresowiak, młodzież z klasy IIm w Przedsiębiorstwie Komunikacji Samochodowej. Opiekunami na stażu były p. Małgorzata Butkiewicz i p. Ewa Kłoskowska Ignatiew.

Uczniowie, pracując w zakładach pracy, zdobyli ważne doświadczenie zawodowe. Po pracy korzystali z uroków lata i pięknego miasteczka. Kajaki, rowery wodne, basen, sala gimnastyczna, kino letnie na plaży miejskiej i inne tutejsze atrakcje uatrakcyjniły pobyt młodzieży. Nam, opiekunom, miło było współpracować z tak zdyscyplinowaną i chętną do pracy młodzieżą.

E.K.I.

Odwiedza nas 1230 gości oraz 0 użytkowników.