2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Nauka nowego języka jest jak stanie się nowym człowiekiem"
Haruki Murakami
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka
  • LO dla Dorosłych

    wykształcenie średnie
  • Szkoła Policealna dla Dorosłych

    edukacja zawodowa


 

Nasi partnerzy:

Siemiatycze 3.07 - 28.07 2017Wakacje to czas, który można wykorzystać w różny sposób, między innymi łącząc przyjemne z pożytecznym. 

Tak też zrobili uczniowie klas III d i II m, którzy w  lipcu w ramach realizowanego projektu „Stażujemy zdobywając doświadczenie”,  uczestniczyli w stażach zawodowych. Klasa III d odbyła staż w hotelu Kresowiak, młodzież z klasy IIm w Przedsiębiorstwie Komunikacji Samochodowej. Opiekunami na stażu były p. Małgorzata Butkiewicz i p. Ewa Kłoskowska Ignatiew.

Uczniowie, pracując w zakładach pracy, zdobyli ważne doświadczenie zawodowe. Po pracy korzystali z uroków lata i pięknego miasteczka. Kajaki, rowery wodne, basen, sala gimnastyczna, kino letnie na plaży miejskiej i inne tutejsze atrakcje uatrakcyjniły pobyt młodzieży. Nam, opiekunom, miło było współpracować z tak zdyscyplinowaną i chętną do pracy młodzieżą.

E.K.I.

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.