2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Nauka nowego języka jest jak stanie się nowym człowiekiem"
Haruki Murakami
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka
  • LO dla Dorosłych

    wykształcenie średnie
  • Szkoła Policealna dla Dorosłych

    edukacja zawodowa


 

Nasi partnerzy:

Nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczął się w Zespole Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach bardzo uroczyście.

Zgodnie z tradycją na początku imprezy w obecności pocztu sztandarowego wykonano hymn państwowy. Uczniów klas pierwszych powitała w murach szkoły dyrekcja- p. Dorota Kondratiuk i p. Barbara Łabęcka oraz wychowawcy: klasy Id (technik hotelarstwa) p. Grażyna Maciejewska, Im ( technik mechanik) p. Iwona Łapińska , Ibe ( technik elektryk, technik informatyk) p. Adam Perkowski.

Na uroczystości byli obecni zaproszeni goście. Pan dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego Krzysztof Dobkowski przedstawił działalność CKP, gdzie młodzież będzie odbywała zajęcia praktyczne w swoich zawodach oraz będzie mogła zdobywać dodatkowe kwalifikacje. Dr inż. Zbigniew Skibko z Politechniki Białostockiej pogratulował uczniom dobrego wyboru, czyli szkoły kształcącej w zawodzie stwierdzając, że jako absolwent ZSM jest bardzo zadowolony ze zdobytego w tej szkole zawodu i możliwości życiowych, jakie mu on dał.

Wystąpili także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Mateusz Szulc oraz Sebastian Dzierżek, dodając swoim młodszym kolegom i koleżankom otuchy i zapewniając, że szkoła, do której przyszli, jest najlepszym miejscem do nauki i rozwoju.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanego i obfitującego w sukcesy roku szkolnego!

ZSM info


Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.