1-zapraszamy 2-rekrutacja-2017-2018-slider mechanik-poj-sam t-bhp t-budownictwa t-elektryk t-hotelarstwa t-informatyk t-mechanik t-rachunkowosci z-lo-mundurowa

plan lekcji

LO dla Dorosłych

e-dziennik

Galeria zdjęć

Rada pedagogiczna

akty prawne

organizacja roku

Rekrutacja 2017-2018

Nic nie jest podawane na tacy – każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody po drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi.
Michael Jordan
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 16

Polub Nas na Facebook’u,
a będziesz informowany na bieżąco o zmianach w planie
Nasz fanpage:
Zespół Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach


 

Nasi partnerzy:

Nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczął się w Zespole Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach bardzo uroczyście.

Zgodnie z tradycją na początku imprezy w obecności pocztu sztandarowego wykonano hymn państwowy. Uczniów klas pierwszych powitała w murach szkoły dyrekcja- p. Dorota Kondratiuk i p. Barbara Łabęcka oraz wychowawcy: klasy Id (technik hotelarstwa) p. Grażyna Maciejewska, Im ( technik mechanik) p. Iwona Łapińska , Ibe ( technik elektryk, technik informatyk) p. Adam Perkowski.

Na uroczystości byli obecni zaproszeni goście. Pan dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego Krzysztof Dobkowski przedstawił działalność CKP, gdzie młodzież będzie odbywała zajęcia praktyczne w swoich zawodach oraz będzie mogła zdobywać dodatkowe kwalifikacje. Dr inż. Zbigniew Skibko z Politechniki Białostockiej pogratulował uczniom dobrego wyboru, czyli szkoły kształcącej w zawodzie stwierdzając, że jako absolwent ZSM jest bardzo zadowolony ze zdobytego w tej szkole zawodu i możliwości życiowych, jakie mu on dał.

Wystąpili także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Mateusz Szulc oraz Sebastian Dzierżek, dodając swoim młodszym kolegom i koleżankom otuchy i zapewniając, że szkoła, do której przyszli, jest najlepszym miejscem do nauki i rozwoju.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanego i obfitującego w sukcesy roku szkolnego!

ZSM info


Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.