"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy

Nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczął się w Zespole Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach bardzo uroczyście.

Zgodnie z tradycją na początku imprezy w obecności pocztu sztandarowego wykonano hymn państwowy. Uczniów klas pierwszych powitała w murach szkoły dyrekcja- p. Dorota Kondratiuk i p. Barbara Łabęcka oraz wychowawcy: klasy Id (technik hotelarstwa) p. Grażyna Maciejewska, Im ( technik mechanik) p. Iwona Łapińska , Ibe ( technik elektryk, technik informatyk) p. Adam Perkowski.

Na uroczystości byli obecni zaproszeni goście. Pan dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego Krzysztof Dobkowski przedstawił działalność CKP, gdzie młodzież będzie odbywała zajęcia praktyczne w swoich zawodach oraz będzie mogła zdobywać dodatkowe kwalifikacje. Dr inż. Zbigniew Skibko z Politechniki Białostockiej pogratulował uczniom dobrego wyboru, czyli szkoły kształcącej w zawodzie stwierdzając, że jako absolwent ZSM jest bardzo zadowolony ze zdobytego w tej szkole zawodu i możliwości życiowych, jakie mu on dał.

Wystąpili także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Mateusz Szulc oraz Sebastian Dzierżek, dodając swoim młodszym kolegom i koleżankom otuchy i zapewniając, że szkoła, do której przyszli, jest najlepszym miejscem do nauki i rozwoju.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanego i obfitującego w sukcesy roku szkolnego!

ZSM info