"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać."
Bruce Lee

Nasi uczniowie: Zuzanna Pasternak (IIo), Katarzyna Brzózko(IIo), Daniel Pęza (IIp) i Patryk Kućmierowski (Ibm) w tym wyjątkowym dniu postanowili poświęcić swój czas dla dzieci z oddziałów przedszkolnych Katolickiej Szkoły Podstawowej w Łapach.

Przedszkolaki bawiły się w tym dniu znakomicie. Przeważały zabawy ruchowe tj. wspólny pociąg albo tańce wygibańce. Wspólnie śpiewano piosenki, recytowano wierszyki. „Duże Dzieci” uczyły małe dzieci rozpoznawania kolorów, pór roku, a także liczenia. Nawet nauka angielskiego była bardzo przyjemna ;) Tak naprawdę duzi i mali uczyli się od siebie nawzajem.

Zabawy było co nie miara ;) Wszyscy byli uśmiechnięci, spontaniczni, radośni i szukali sposobów na sprawienie przyjemności innym. Chociaż Dzień Dziecka jest raz w roku, warto szukać kolejnych okazji do wspólnego spędzania czasu, by uśmiechy z dziecięcych buziek nigdy nie znikały.

Do zobaczenia – uczniowie ZSM :)