"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

Uczniowie ze szkolnego koła wolontariatu po raz kolejny wykazali się inicjatywą i w oryginalny sposób uatrakcyjnili dzieciom ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w Łapach Dzień Dziecka.

Artur Duszak z II Liceum Ogólnokształcącego z klasy II o, tzw. mundurówki, przeprowadził zajęcia z… musztry. Natomiast wolontariuszki z klasy Id i IIo kupiły farby i przygotowały malowanie twarzy. Opracowały również konkurs na najciekawszą malowankę.

W trakcie „dziecięcego popołudnia” odbyło się także spotkanie z piłkarzem Jagielloni Przemysławem Frankowskim. Wszyscy kibicują Jadze, więc dzieciaki i wolontariusze mieli czas na pytania i wspólne zdjęcia.