"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

Wolontariusze kolejny raz zaangażowali się w kwestę, której symbolem jest żółty żonkil, zbierając w dniu 28 kwietnia pieniądze na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi.

Nawet fatalna pogoda – zimno i deszcz - nie odstraszyła młodzieży z naszej szkoły. Uczniowie przez kilka godzin kwestowali na ulicach naszego miasta. Pieniądze ze zbiórki przekazaliśmy Fundacji Pomóż Im. Fundacja wspiera dziecięce hospicja domowe i zbiera środki na budowę hospicjum dziecięcego Arka, gdyż nie ma na terenie naszego województwa takiej placówki. Kolejna zbiórka, w której wezmą udział wolontariusze z ZSM, odbędzie się w niedzielę 21 maja w Białymstoku. Wolontariuszy z naszej szkoły będzie można spotkać w sklepie Central. Największym zaangażowaniem wykazują się uczniowie klas: II o, II be, I bm i I d. Dziękujemy młodzieży za ich szlachetną postawę, a mieszkańcom Łap za ofiarność i zrozumienie.