"Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
Stefan Żeromski

19 grudnia, w tym roku trochę później niż zazwyczaj, odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych powiatu białostockiego w r. szk. 2015/2016.

Uroczystość odbyła się w ZS w Michałowie, a uczestniczyli w niej przedstawiciele Starostwa, dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego  oraz oczywiście przedstawiciele młodzieży. ZSM reprezentowała p. wicedyrektor Barbara Łabęcka, pan Piotr Pułkośnik oraz uczniowie: Marta Jankowska i Agnieszka Trojanowska (z kl. II o, siatkówka ) oraz Łukasz  Roszkowski  ( kl. III dp,  futsal, piłka nożna, lekkoatletyka).

Nasza szkoła po raz kolejny sięgnęła po pierwsze miejsce, zdobywając na 60 możliwych punktów- 59! Oprócz pamiątkowego dyplomu i pucharu otrzymaliśmy też nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

Wszystkim zawodnikom oraz przygotowujących ich do rywalizacji nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

ZSM Info