"Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka, ani łatwa."
Maria Skłodowska-Curie

14 grudnia 2016r. w VIII LO w Białymstoku odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów przyznawanych co roku dla najlepszych, wyróżniających się i osiągających wysokie wyniki w nauce uczniów szkół ponadpodstawowych.

Wśród 121 wyróżnionych uczniów w województwie podlaskim znalazło się aż dwoje  z naszej szkoły: Izabela Perkowska z kl. III o i Adrian Ossowski z kl. IV ab!

Warto wspomnieć, że to kolejni uczniowie z naszej szkoły, obok trojga będących stypendystami fundacji Ikea Family, którzy za wysokie wyniki w nauce i społecznie wzorową postawę otrzymują wsparcie finansowe dla rozwijania swoich pasji.

Naszym stypendystom w imieniu całej społeczności szkolnej serdecznie gratulujemy i życzymy niegasnącej pasji zdobywania wiedzy!

Info ZSM