"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."

25 października 2016r. drużyna siatkarek z ZSM wzięła udział w I Otwartym Turnieju Siatkówki o Puchar Starosty Zambrowskiego w kategorii Dziewcząt Liceum. To był pierwszy tak poważny sprawdzian w tym sezonie.

W rywalizacji oprócz naszej szkoły wzięły udział drużyny z czterech szkół średnich: I LO w Zambrowie, Zespołu Szkół Zawodowych i Technicznych w Zambrowie oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie. Okazało się, że nasze dziewczyny przygotowane są znakomicie. Wygrały wszystkie trzy mecze i zdobyły I miejsce! Trenerem sekcji siatkówki dziewcząt w szkole jest pan Piotr Pułkośnik. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!