"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać."
Bruce Lee

Zespół Szkół  Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego nawiązał współpracę z kolejnym partnerem z łapskiego rynku pracy. Jest to bardzo prężnie rozwijająca się firma Promotech  zajmującą się obróbką metali oraz produkcją małej i średniej wielkości konstrukcji metalowych (do 1000 kg).

Promotech  jest firmą o rosnącym potencjale, czego wyrazem jest m.in. budowa nowej  hali przy ul. Wł. Piotrowskiego. Rozbudowany i wszechstronny park maszynowy pozwala zaoferować kontrahentom firmy kompleksowe usługi związane z wytworzeniem zarówno mało- jak i wielkoseryjnych elementów i konstrukcji oraz produkcję kompletnych wyrobów. W Łapskim Ośrodku Przedsiębiorczości odbyło się spotkanie z udziałem uczniów ZSM z klas mechanicznych, elektrycznych  i  informatycznych  z prezesem firmy p. Karolem Zadykowiczem. Przedstawił on historię firmy, jej osiągnięcia oraz opowiedział o możliwościach  zatrudniania oraz odbywania praktyk zawodowych.

W dniu 4 listopada została podpisana trójstronna umowa pomiędzy  Zespołem Szkół Mechanicznych, firmą Promotech oraz Ośrodkiem Przedsiębiorczości w Łapach.

Info ZSM