"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain

Grono partnerów Zespołu Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarneckiego w Łapach powiększyło się o kolejnego pracodawcę firmę Arka-Druk. Sformalizowano również trwającą współpracę szkoły z Ośrodkiem Przedsiębiorczości w Łapach.

W dniu 24.09.2015r. w Inkubatorze Przedsiębiorczości Pani Danuta Bojczuk Dyrektor Zespołu Szkól Mechanicznych i Pani Magdalena Perkowska-Szymanowicz Dyrektor Ośrodka Przedsiębiorczości oraz Pan Artur Bach Prezes „Arka-Druk” podpisali trójstronną umowę o współpracy w zakresie podejmowania inicjatyw mających na celu dostosowywanie szkolnictwa do potrzeb rynku pracy, organizowania i realizacji przedsięwzięć wpływających na rozwój szkolnictwa zawodowego i przedsiębiorczości oraz propagowanie nowoczesnych rozwiązań w systemie kształcenia.

Dzięki porozumieniu m.in. możliwa będzie  praktyczna nauka zawodu u pracodawcy.

Info zsm