1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

Nasi partnerzy:

21 czerwca- jak w większości szkół w Polsce, w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024. W towarzystwie zaproszonych gości- p. wicestarosty Romana Czepe, przedstawicieli 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej i Wojskowego Centrum Rekrutacji w Białymstoku i dyrekcji Centrum Kształcenia Zawodowego w Łapach wręczono świadectwa, dyplomy i podziękowania uczniom wyróżniającym się w nauce oraz kończącym naukę uczniom klasy trzeciej Szkoły Branżowej I stopnia. Natomiast uczniom klasy pierwszej z Oddziału Przygotowania Wojskowego wręczono dyplomy uczestnictwa w realizowanym w II sem. projekcie organizowanym przez IPN o. w Białymstoku. Pani dyr. Dorota Kondratiuk dokonała krótkiego podsumowania minionego roku, w którym zwróciła uwagę na wiele  inicjatyw i wydarzeń, w których mogli wziąć udział nasi uczniowie. Na zakończenie głos zabrali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy już oficjalnie wspólnie ogłosili" "Wakacje czas zacząć"!:-). Po oficjalnych uroczystościach uczniowie spotkali się z wychowawcami w salach.

 


 

Odwiedza nas 183 gości oraz 0 użytkowników.