1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

13 czerwca, jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego, młodzież naszej szkoły uczestniczyła w spotkaniach z funkcjonariuszami z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku w ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem drogowym w okresie wakacyjnym. Spotkania z młodzieżą prowadziła pani z asp. sztab. Barbarą Maciejewska-Ksepka. Młodzież poznała najczęstsze przyczyny wypadków drogowych i ich prawne konsekwencje.

Pani aspirant odwoływała się również do sfery emocjonalnej ofiar, ich bliskich i sprawców. Zajęcia urozmaiciły ćwiczenia w alkogoglach, narkogoglach, które pozwoliły zauważyć, jak zmienia się zachowanie i percepcja pod wpływem alkoholu. Po zakończonych spotkaniach uczniowie uczestniczyli w nagraniach do materiału filmowego nt. zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, o których warto by pamiętali nie tylko młodzi ludzie. Do obejrzenia filmiku zapraszamy na naszego FB.

https://fb.watch/lumSugqvuZ/ 

 


 

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.