1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

Nasi partnerzy:

23 czerwca obyła się uroczystość zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Zgromadzeni na sali uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście mogli z tej okazji dokonać krótkiego podsumowania wytężonej pracy i współpracy, która już jest za nami. Były gratulacje, podziękowania, życzenia udanego wakacyjnego wypoczynku, a przede wszystkim wyróżnienie na forum tych uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, potwierdzone uzyskaniem świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Podziękowania i specjalnie przygotowane na tę uroczystość dyplomy z rąk pani dyrektor Doroty Kondratiuk otrzymali również obecni na sali goście: pan starosta Jan Bolesław Perkowski, dyrekcja CKZ w Łapach, przedstawiciele 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej, WCR w Białymstoku. 

 


 

Odwiedza nas 210 gości oraz 0 użytkowników.