Nasi partnerzy:

Święta Bożego Narodzenia to czas radosnego wyczekiwania. Szczególnie ta radość jest potrzebna osobom chorym, którym trudno znaleźć nadzieję ze względu na wiek i choroby.

Wolontariusze z naszej szkoły zdecydowali, że w tym okresie świątecznym odwiedzą podopiecznych Zakładu pielęgnacyjno - opiekuńczego w szpitalu w Łapach. Młodzież pod opieką nauczycielki Jolanty Roszkowskiej odwiedziła seniorów z życzeniami i Kolendami oraz podzieliła się opłatkiem z chorymi. Uczniowie zostali przyjęci przez pensjonariuszy ze łzami w oczach, wolontariusze też byli wzruszeni i zdziwieni, że sprawili aż tyle radości.

Szczególną wrażliwością wykazali się ponownie uczniowie klasy II o, którzy wykonali niepowtarzalne karty świąteczne i zapisali w nich życzenia adresowane właśnie do tych chorych.

G. S.

Odwiedza nas 174 gości oraz 0 użytkowników.