Nasi partnerzy:

 Czworo wolontariuszy z Zespołu Szkół Mechanicznych:  Katarzyna Kruszewicz kl. IIo, Artur Duszak kl. IIo, Jan Chmielewski kl. IIIdp i Krzysztof Hołowienko kl. III dp zostało zakwalifikowanych do udziału w projekcie zorganizowanym przez Stowarzyszenie FAROS z Białegostoku „Młodzi liderzy dla społeczności lokalnych”.

W całym przedsięwzięciu uczestniczy młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu całego województwa, w sumie 24 osoby.

Młodzież podczas dwudniowych zjazdów, warsztatów, które odbywają się w Tykocinie, przygotowuje się do zaplanowania działania, projektu przydatnego w społeczności lokalnej. Pomysł należy wypracować, określić odbiorców, znaleźć osoby, instytucje    wspierające, wdrożyć czyli przeprowadzić i zaprezentować rezultaty do oceny. Projekty będą zaprezentowane w końcowym etapie przed organizatorami i pozostałymi uczestnikami.    Uczestnicy projektu po jego pozytywnym zrealizowaniu otrzymają certyfikaty, które na pewno będą przydatne w przyszłości, gdy po ukończeniu szkoły będą szukali pracy zawodowej.

Na załączonych zdjęciach wolontariusze z naszej szkoły razem z młodzieżą z innych szkół pracują, bawią się w czasie wspólnych wyjazdowych warsztatów.

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.