Nasi partnerzy:

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka młodzież z koła wolontariatu w Zespole Szkół Mechanicznych w Łapach zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy podopiecznym Fundacji Pomóż Im.

Już drugi rok szkoła nasza współpracuje z fundacją, która wspiera białostockie hospicjum dla dzieci chorych na nowotwory.

Staramy się odpowiadać na apele fundacji, która na co dzień wspiera i dzieci i ich rodziców w trudach związanych z chorobą. Tym razem młodzież zwróciła się z prośbą do mieszkańców i 13 maja kwestowała na ulicach miasta. W późniejszych dniach jak zwykle o wsparcie prosiliśmy uczniów i pracowników naszej szkoły., pracowników handlu.

Wszystkim darczyńcom i osobom o otwartych sercach dziękujemy. Szczególnie jesteśmy wdzięczni za życzliwe przyjęcie przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Łapach oraz właścicieli i pracowników drobnej sieci handlowej.

 

Odwiedza nas 154 gości oraz 0 użytkowników.