0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud
"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"
Konfucjusz
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 7


 

Nasi partnerzy:

9 kwietnia grupa 16 uczniów uczących się w zawodzie technik informatyk i technik hotelarstwa z naszej szkoły wyjechała do Pragi, by odbyć trzytygodniowe staże zawodowe. Oto pierwsze relacje z tego pobytu.

Ahoj!

                Pierwszy tydzień pobytu w Pradze za nami. Czas mamy wypełniony od rana do wieczora.  Na razie  poświęcamy go na sprawy organizacyjne, spotkania z pracodawcami, poznawanie miejskiej komunikacji,  a po południami uczestniczymy w kursach: employability i czech survival.  Okazało się, że język czeski jest bardzo podobny do polskiego! Dobry den, dekuji i na shledanou mamy opanowane do perfekcji. W związku z planem dnia sporo podróżujemy - miejska komunikacja jest tu świetnie zorganizowana.  Pogoda również nam dopisuje.

                W weekend planujemy zwiedzanie Pragi - jej historycznej części z obowiązkowym spacerem po Moście Karola!

                Pozdrawiamy wszystkich ze słonecznej - jak na razie - Pragi! Do usłyszenia.


 

Odwiedza nas 142 gości oraz 0 użytkowników.