"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"
Konfucjusz

DNIA 23.03 ORAZ 24.03.2018 ODBYŁO SIĘ ZAJĘCIA PRZYGOTOWAWCZE UCZESTNIKÓW PROJEKTU "KIERUNEK PRAGA" DO WYJAZDU DO STOLICY CZECH.

W TRAKCIE ZAJĘĆ UCZNIOWIE POZNALI KULTURĘ NASZYCH POŁUDNIOWYCH SĄSIADÓW ORAZ PODSTAWY JĘZYKA. DRUGA CZĘŚĆ ZAJĘĆ POŚWIĘCONA BYŁA PRZYGOTOWANIU PEDAGOGICZNEMU W TRAKCIE, KTÓREGO UCZNIOWIE MIELI OKAZJĘ REALIZOWAĆ ZADANIA INTEGRUJĄCE ICH JAKO JEDNĄ GRUPĘ.

CIESZYMY SIĘ, ŻE UCZNIOWIE LICZNIE WZIĘLI UDZIAŁ W WARSZTATACH. MAMY NADZIEJĘ, ŻE BYŁY ONE POMOCNE I PRZYBLIŻYŁY UCZESTNIKOM KULTURĘ CZECH.

ŻYCZYMY POWODZENIA!