2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps
"Nauka nowego języka jest jak stanie się nowym człowiekiem"
Haruki Murakami
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

Dnia 09.11.2017 odbyło się pierwsze spotkanie uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach zakwalifikowanych do projektu „Kierunek Praga”. Spotkanie miało na celu przede wszystkim przedstawianie informacji dotyczące wyjazdu, poruszono najważniejsze kwestie oraz udzielono odpowiedzi na wszystkie nurtujące uczestników pytania.

W trakcie spotkania kolejny raz omówiono regulamin projektu. Dodatkowo przeprowadzone zostało szkolenie z systemu Wsparcia Językowego Online (OLS), aby uczestnicy projektu mogli podejść do testu kompetencji językowej. Uczniowie wykazali się sumiennością i w komplecie stawili się na spotkanie, a w trakcie spotkania zadawali pytania dotyczące wyjazdu.

Serdecznie dziękujemy za obecność.

Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie i możliwość spotkania z uczestnikami.

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.