"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Albert Einstein


 

Nasi partnerzy:

28.04.2017
Czas wolny. Plac Hiszpański - byliśmy tam

Po pierwszym dniu ciężkiej pracy, szczegóły podamy w najbliższym czasie, i zabawnej lekcji hiszpańskiego, powędrowaliśmy wszyscy na najpiękniejszy plac w całej Hiszpanii. Miejsce przecudowne, urokliwe, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Mozaiki, schody i schodki, krużganki, rozwieszone mostki, wszystko otoczone kompleksem pałacowym, a na  środku oczywiście fontanna. Po placu turyści jeżdżą bryczkami, a małe dziewczynki w sukienkach komunijnych pozują  do zdjęć wykonywanych przez profesjonalnych fotografów. W tle można było usłyszeć orkiestrę dętą. Zainteresowanie wzbudziły wieże, na które można było wejść i podziwiać panoramę miasta, Nie byliśmy tam długo, zaledwie godzinę, ale na pewno wybierzemy się jeszcze raz...

Pozdrawiamy obecnie z deszczowej Sewilli - Agnieszka i Monika

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.