"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain

Uczniów naszej szkoły kształcących się w zawodzie technik budownictwa

zapraszamy do udziału w kursach specjalistycznych w ramach PROJEKTU!

• Rekrutacja na kursy trwa do 01 grudnia 2018 do 15 stycznia 2019
  • Dokumenty można składać w Szkolnym Punkcie Rekrutacyjnym (bibliotece) u p. Moniki Chorko.

Rekrutujemy po 10 osób na:

Specjalistyczny kurs koparko-ładowarki dla techników budownictwa (zadanie 2., działanie 8.)

Kurs na operatora spycharki dla techników budownictwa (zadanie 2., działanie 9.)

Listy osób zakwalifikowanych do udziału w każdym z kursów można sprawdzić w Szkolnym Punkcie Rekrutacyjnym.

Rekrutacja uczniów/uczennic do projektu będzie prowadzona z uwzględnieniem zasady równości szans, w tym równości płci, rasę, miejsce zamieszkania, wyznawaną religię, orientację seksualną, pochodzenie czy niepełnosprawność.