"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać."
Bruce Lee

ZAPRASZAMY!

Przedsiębiorcy w szkole?

Dlaczego nie…

W ramach PROJEKTU Kompleksowa inwestycja w kształcenie zawodowe - projekt zintegrowany Powiatu Białostockiego

Przedłużamy rekrutację na:

Warsztaty z przedsiębiorcą z regionalnej firmy kształtujące postawy kreatywności, przedsiębiorczości, inicjatywności
(zadanie 1., działanie 5.)

Rekrutacja obejmuje 5 grup:

- 15 techników elektryków

- 15 techników informatyków

Rekrutacja na Warsztaty  trwa od 19 listopada 2018 do 31 grudnia 2018

Pozostało 9 wolnych miejsc. Pomyślcie o swojej przyszłości zawodowej i skorzystajcie z szansy spotkania z osobami, które pracują w przedsiębiorstwach branży: elektrycznej i informatycznej

Dokumenty można składać w Szkolnym Punkcie Rekrutacyjnym.

Listy osób zakwalifikowanych do udziału w warsztatach można sprawdzić w Szkolnym Punkcie Rekrutacyjnym.

Rekrutacja uczniów/uczennic do projektu będzie prowadzona z uwzględnieniem zasady równości szans, w tym równości płci, rasę, miejsce zamieszkania, wyznawaną religię, orientację seksualną, pochodzenie czy niepełnosprawność.