"Nauka to pokarm dla rozumu."
Lew Tołstoj

Drodzy uczniowie!

Informujemy, że w ramach Pikniku Akademickiego, który odbędzie się 16.03.2018r. przewidziano konkurs z nagrodami. Uczniowie zakwalifikowani do udziału podzieleni zostali na 5 grup 10- osobowych zgodnie z kierunkiem  kształcenia.

Każda grupa biorąca udział w konkursie ma za zadanie przygotować prezentację multimedialną o maksymalnej liczbie 10 slajdów na temat: Jakie korzyści daje mi nauka w moim zawodzie? Treść prezentacji może mieć charakter komediowy lub poważny. Każda grupa może zgłosić jedną prezentację.

Warunkiem udziału jest przesłanie pracy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 04.03.2018 roku do godz. 16.00. Pliki przesłane po terminie nie biorą udziału w Konkursie. W treści maila należy podać imiona i nazwiska uczniów, którzy przygotowali projekt, nazwę zawodu oraz imię i nazwisko opiekuna.

• Nadesłane prace zostaną ocenione przez niezależną Komisję powołaną przez Organizatorów wyłącznie w celu rozstrzygnięcia konkursu.
  • Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród dla zwycięskiej grupy odbędzie się dnia 16.03.2018 roku na Politechnice Białostockiej.

Szczegółowe informację znajdują się w Regulaminie konkursu.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Karta oceny