"Nauka to pokarm dla rozumu."
Lew Tołstoj

Drodzy uczniowie!

Dnia 16 marca zorganizowany zostanie wyjazd na Politechniką Białostocką. Będzie to dobra okazja do zwiedzenia murów uczelni (w tym pracowni i wyposażenia) oraz poznania jak funkcjonują szkoły wyższe. W Pikniku Akademickim udział weźmie 50 uczniów naszej szkoły. Przewidziane zostały liczne atrakcje m.in. konkurs w ramach którego każda z 5 grup (po 10 osób każda) przygotuje prezentację multimedialną pt. „Jakie korzyści daje mi nauka w moim zawodzie?”. Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Zachęcamy do składania dokumentów rekrutacyjnych do 12 lutego. Przed przystąpieniem prosimy o zapoznanie się z Regulaminem udziału w projekcie.

Rekrutacja kandydatów/kandydatek do projektu będzie prowadzona z uwzględnieniem zasady równości szans, w tym równości płci, rasy, miejsca zamieszkania, religii, orientacji seksualnej, pochodzenia czy równości ze względu na niepełnosprawność.