"Geniusz to 1% inspiracji i 99% potu"
Thoma Edison

W dniu 05.10.2017 r. Szkolna Komisja Rekrutacyjna wyłoniła 15 uczniów/uczennic, którzy otrzymali pomoc stypendialną. Po zebraniu wymaganych dokumentów dokonano weryfikacji zgłoszeń pod kątem spełniony warunków. Rekrutacja została przeprowadzona zgodnie z Regulaminem Programu Stypendialnego.

Rekrutacja uczniów/uczennic do stypendium była prowadzona z uwzględnieniem zasady równości szans, w tym równości płci, rasy, miejsca zamieszkania, wyznawania religii, orientacji seksualnej, pochodzenia czy równości ze względu na niepełnosprawność.

Stypendium motywacyjne otrzymali:

1. Mojkowski Piotr
  2. Grodzki Gabriel
  3. Hołowienko Wojciech
  4. Świerżewska Angelika
  5. Bagiński Bartłomiej
  6. Perkowski Paweł
  7. Roszkowski Łukasz
  8. Filipkowski Mateusz
  9. Chmielewski Jan
  10. Jamiołkowski Kamil
  11. Wołpiuk Natalia
  12. Hołowienko Krzysztof
  13. Świerżewska Natalia
  14. Górska Dominika
  15. Kluj Arkadiusz

Informujemy, że uroczyste wręczenie stypendiów odbędzie się dnia 06.10.2017 r. o godzinie 10:00 w sali gimnastycznej podczas uroczystego apelu z okazji Dnia Patrona Szkoły.