"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja na:

1. zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki,
  2. zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego,
  3. warsztaty informatyczno-programistyczne,
  4. warsztaty kształtujące postawę zawodową.

Zasady rekrutacji zostały szczegółowo opisane w Regulaminie rekrutacji uczniów/uczennic i uczestnictwa w ramach projektu.

Wszyscy uczniowie ZSM w Łapach zainteresowani udziałem są proszeni o zapoznanie się z opublikowanymi materiałami oraz wypełnienie i złożenie wymaganych dokumentów w Biurze Projektu:

1. formularza zgłoszeniowego,
  2. oświadczenia o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku na potrzeby projektu,
  3. oświadczenia Rodzica/Prawnego Opiekuna Uczestnika Projektu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych,
  4. oświadczenia Rodzica/ Prawnego Opiekuna Uczestnika Projektu o wyrażeniu zgody na uczestnictwo Syna/Córki w Projekcie.

Po zakwalifikowaniu się do projektu uczeń/uczennica zobowiązany jest dostarczyć deklarację uczestnictwa w Projekcie.

Termin składania dokumentów rekrutacyjnych upływa 30.09.2017 r.

Wszelkie dokumenty oraz informacje na temat projektu dostępne są w Biurze Projektu oraz na stronie internetowej www.projekt.fajnaszkola.net

Rekrutacja uczniów/uczennic do projektu będzie prowadzona z uwzględnieniem zasady równości szans, w tym równości płci, rasę, miejsce zamieszkania, wyznawaną religię, orientację seksualną, pochodzenie czy niepełnosprawność.