1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker

Nasi partnerzy:

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zsmlapy/domains/fajnaszkola.net/public_html/galerie/Osmiu Wspanialych Powiat
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: galerie/Osmiu Wspanialych Powiat

Patrycja Mitrusiak została, uczennica klasy IIIb została laureatką XVIII edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych i będzie reprezentowała powiat białostocki na eliminacjach ogólnopolskich w Warszawie!  Naszą szkołę na konkursie reprezentowało dwoje uczniów: Patrycja Mitrusiak i  Kacper Truskolaski z klasy IV Cg. Oboje są zaangażowani w działania w ramach wolontariatu, a swoje zainteresowania musieli przedstawić przed Komisją Konkursową.

Patrycja kolejny raz nie zawiodła- potrafiła swoje zaangażowanie przedstawić w sposób interesujący i odniosła sukces.  Wolontariuszka nie tylko wspiera osoby potrzebujące, ale i rozwija swoje umiejętności w różnych projektach i przedsięwzięciach szkolnych i pozaszkolnych, wspierana przez opiekunów wolontariatu z ZSM. Gratulujemy obojgu uczestnikom konkursu, a za Patrycję trzymamy kciuki za sukces w Warszawie.

{gallery}Osmiu Wspanialych Powiat{/gallery}

 


 

Odwiedza nas 231 gości oraz 0 użytkowników.